Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inginerie cu personal specializat si autorizat ISCIR

Număr anunț
DA40137158
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
BUCNARU IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44370544)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.400 RON
Valoare atribuită
58.400 RON
Data publicării
03.04.2026 08:55
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.400 RON

din 58.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.