Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb conform SO/2026/1413

Număr anunț
DA40136678
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
03.04.2026 08:06
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.