Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare diverse articlole necesare Adapostului de caini Arad

Număr anunț
DA40136174
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715,38 RON
Valoare atribuită
715,38 RON
Data publicării
02.04.2026 16:06
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 17:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,38 RON

din 715,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.