Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS ACREDITAT - INSPECTOR ÎN DOMENIUL SECURITĂȚII ȘI SĂNĂTĂȚII ÎN MUNCĂ - COD COR 325723

Număr anunț
DA40135645
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare atribuită
1.032 RON
Data publicării
02.04.2026 15:20
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032 RON

din 1.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.