Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT BICICLETA 60X38X25 CM

Număr anunț
DA40133289
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34430000-0 · Biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530,94 RON
Valoare atribuită
1.530,94 RON
Data publicării
02.04.2026 13:23
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530,94 RON

din 1.530,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.