Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPCANA PHERONET, MOLII TEXTILE, SET 10 BUCATI
- Număr anunț
- DA40118108
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 14104370)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317,01 RON
- Valoare atribuită
- 317,01 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:36
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
317,01 RON
din 317,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro