Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta sociala

Număr anunț
DA40133656
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
PAVEL MARIUS LIVIU NERVA-CABINET INDIVIDUAL DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 36183170)
Cod CPV
85310000-5 · Servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
02.04.2026 13:39
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.