Atribuită Cumpărare directă

ROCURONIUM BROMIDE 100 MG inj

Număr anunț
DA34962347
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.914,60 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
06.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.914,60 RON