Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRVB servicii de montaj parchet cu materiale incluse, DRVB et 1 in 4 birouri SAAE, SCU si 2* SPVDPA,

Număr anunț
DA40135919
Autoritate contractantă
Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.786,48 RON
Valoare atribuită
21.786,48 RON
Data publicării
02.04.2026 15:39
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.786,48 RON

din 21.786,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.