Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEOTARD RETARD 350MG X 40 CAPS. CU ELIB. PREL. (THEOPHYLLINUM)
- Număr anunț
- DA40137646
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392,90 RON
- Valoare atribuită
- 392,90 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 09:27
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
392,90 RON
din 392,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro