Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa ptr.preparate inj. 10ml x 5 fiole

Număr anunț
DA40137125
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551 RON
Valoare atribuită
551 RON
Data publicării
03.04.2026 08:53
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

551 RON

din 551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.