Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIOVIG 100MG/ML 1FL X 25ML (IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA)

Număr anunț
DA40133980
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.306,80 RON
Valoare atribuită
7.306,80 RON
Data publicării
02.04.2026 13:52
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.306,80 RON

din 7.306,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.