Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rispen; Olanzapina; Mirzaten; Fluoxetin; Escitalopram; Cinarizin; Tropicamida

Număr anunț
DA40133705
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,02 RON
Valoare atribuită
445,02 RON
Data publicării
02.04.2026 13:41
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,02 RON

din 445,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.