Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA40131887
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,50 RON
Valoare atribuită
155,50 RON
Data publicării
02.04.2026 12:10
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,50 RON

din 155,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.