Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton securizat doua fibre 61X86 cm/ 140 g/mp

Număr anunț
DA40128306
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
CZ08725004 SPM - Security Papers, s.r.o
Cod CPV
37823800-1 · Hartie si carton stratificate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.051 RON
Valoare atribuită
44.051 RON
Data publicării
02.04.2026 09:17
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.051 RON

din 44.051 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.