Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii medicale de Specialitate-Boli Infectioase

Număr anunț
DA40129090
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
FIERARIU VALENTINA-GEORGIANA MEDIC BOLI INFECTIOASE (CUI 54189228)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
02.04.2026 09:59
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.