Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME IN CONSERVE - REF.6867/02.04.2026, BOLI INFECTIOASE

Număr anunț
DA40141582
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI RO9279406)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.961,60 RON
Valoare atribuită
39.961,60 RON
Data publicării
03.04.2026 13:01
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.961,60 RON

din 39.961,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.