Atribuită Cumpărare directă

Azactam 1000mg x 1 flac pulb sol inj x 15 ml / AZTREONAM

Număr anunț
DA34951524
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
06.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON