Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Clorura Sodiu 9mg/ml-sol.x100ml+Clorura Sodiu 9mg/ml-sol.perf x 250ml+Glucoza 50mg/ml-sol.perf.x 500
- Număr anunț
- DA40135741
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.730,12 RON
- Valoare finală
- 8.730,12 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 15:26
- Data finalizării
- 04.04.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.