Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUSE

Număr anunț
DA40098661
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION LOVINESCU RADASENI (CUI 14129650)
Furnizor / câștigător
SANIMET COM SRL (CUI 7981870)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,28 RON
Valoare finală
946,28 RON
Data publicării
30.03.2026 10:21
Termen limită
04.04.2026 17:00
Data finalizării
04.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.