Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURGISPON / GELASPON / BURETE HEMOSTATIC / STANDARD 80X50X10MM din GELATINA Premium 8X5X1 cm

Număr anunț
DA40141347
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. (CUI 46915516)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,20 RON
Valoare atribuită
259,20 RON
Data publicării
03.04.2026 12:46
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,20 RON

din 259,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.