Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa Vara Viking ProTech NewGen 215/65 R16 215/65R16 SUV FR 98H

Număr anunț
DA40141734
Autoritate contractantă
Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
Furnizor / câștigător
BILTRADE IMPEX S.R.L. (CUI 38946830)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.532 RON
Valoare atribuită
1.532 RON
Data publicării
03.04.2026 13:12
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.532 RON

din 1.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.