Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FERINJECT 50MG FER/ML 1 FL X 10ML SOL INJ/PERF (FERRI CARBOXYMALTOSUM)
- Număr anunț
- DA40134168
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.400 RON
- Valoare atribuită
- 41.400 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 14:00
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 07:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.400 RON
din 41.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro