Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AAB3TBTRTX2 Reparatii scari acces Casa Casatoriilor
- Număr anunț
- DA40125938
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- BOSTAN AMS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47792586)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.042,09 RON
- Valoare atribuită
- 17.042,09 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 15:09
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.042,09 RON
din 17.042,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro