Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitionare produse de papetarie
- Număr anunț
- DA40123702
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE SALUBRIZARE SI ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPENI (CUI 42422205)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO40339325)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,67 RON
- Valoare finală
- 5,67 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 13:32
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.