Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy A16, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, 4G, Black

Număr anunț
DA40128864
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,90 RON
Valoare atribuită
461,90 RON
Data publicării
02.04.2026 09:47
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,90 RON

din 461,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.