Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid Tioctic 600 mg-cpr. film. x 30-Zentiva CZ

Număr anunț
DA40141514
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,40 RON
Valoare atribuită
818,40 RON
Data publicării
03.04.2026 12:58
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,40 RON

din 818,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.