Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE HDS8/18-4CX - CURATITOR INALTA PRESIUNE

Număr anunț
DA40144059
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
50500000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal si a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,49 RON
Valoare atribuită
562,49 RON
Data publicării
06.04.2026 08:59
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,49 RON

din 562,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.