Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de asistență juridică
- Număr anunț
- DA40139644
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- RUS,CATANICIU SI ASOCIATII - SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI (CUI RO51316378)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:13
- Termen limită
- 10.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro