Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bureti chirurgicali hemostatici burete chirurgical hemostatic absorbant resorbabil 10x10 10 x 10
- Număr anunț
- DA40144212
- Autoritate contractantă
- MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 09:11
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro