Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere rețele apă și canal, racorduri și branșamente aferente - Str. Curcubeului
- Număr anunț
- DA40130823
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- AQUAPET INSTALATII & SERVICE S.R.L. (CUI 43351811)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.727,86 RON
- Valoare atribuită
- 270.727,86 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 11:19
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270.727,86 RON
din 270.727,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro