Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE IT

Număr anunț
DA40144128
Autoritate contractantă
RO 4145349 DRUPO NEAMT S.A.
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.698,35 RON
Valoare atribuită
1.698,35 RON
Data publicării
06.04.2026 09:05
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.698,35 RON

din 1.698,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.