Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comunicator telefonic, Cititor proximitate, Camera video
- Număr anunț
- DA40143993
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX COMPUTERS SRL (CUI RO14233804)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.793,43 RON
- Valoare atribuită
- 10.793,43 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 08:54
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.793,43 RON
din 10.793,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro