Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mandren / Stilet / Stylet pt intubare sonda endotraheala Fr14=10buc, Fr12= 10buc
- Număr anunț
- DA40143562
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385 RON
- Valoare atribuită
- 385 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 08:08
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385 RON
din 385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro