Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set bratari de identificare z-band direct white (200 buc./set), compatibile RDL/EPA ZD510

Număr anunț
DA40144141
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
ROCS LOGISTIC TEAM S.R.L. (CUI 35624589)
Cod CPV
22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275 RON
Valoare atribuită
2.275 RON
Data publicării
06.04.2026 09:06
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.275 RON

din 2.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.