Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop hartie celuloza alba monorola 2 straturi 100m Evo

Număr anunț
DA40148887
Autoritate contractantă
Scoala GIMNAZIALA "Pricipesa Elena Bibescu (CUI 19221932)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,60 RON
Valoare atribuită
435,60 RON
Data publicării
06.04.2026 13:52
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,60 RON

din 435,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.