Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE VACUTAINER 21G,Ace recoltare 18G,BRANULE18G,PERFUZOARE,LEUCOPLAST

Număr anunț
DA40148434
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
06.04.2026 13:26
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.