Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringa pentru pompe -OMNIFIX SOLO, Luer LOCK 20 ML - 4617207V HC

Număr anunț
DA40146688
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408 RON
Valoare atribuită
408 RON
Data publicării
06.04.2026 11:34
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408 RON

din 408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.