Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oua

Număr anunț
DA40145926
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 GALATI (CUI 29075869)
Furnizor / câștigător
BASTIAN DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI 52209787)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,10 RON
Valoare atribuită
35,10 RON
Data publicării
06.04.2026 10:50
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,10 RON

din 35,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.