Ofertă acceptată Cumpărare directă

acumulator 100 Ah ROMBAT

Număr anunț
DA40145459
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
872 RON
Valoare atribuită
872 RON
Data publicării
06.04.2026 10:24
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

872 RON

din 872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.