Ofertă acceptată
Cumpărare directă
No-Spa 40mg/2ml-sol.inj+Nitroglicerina 0.5mg+Ringer-sol.perf+Sun-Lyte-8pl+Ventolin 100 inhaler 200dz
- Număr anunț
- DA40140796
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.590,83 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 12:14
- Termen limită
- 09.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.590,83 RON
din 1.590,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro