Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOR.COZ.SIROP VAN.NUCI CIR550G

Număr anunț
DA40146247
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,90 RON
Valoare atribuită
2.512,90 RON
Data publicării
06.04.2026 11:07
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.512,90 RON

din 2.512,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.