Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxid de deuteriu(apa grea)

Număr anunț
DA40143858
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24315100-6 · Apa grea, alti izotopi si compusii acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.820 RON
Valoare atribuită
8.820 RON
Data publicării
06.04.2026 08:41
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.820 RON

din 8.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.