Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEAFA PORC FARA OS REFRIGERATA/ CONGELATA
- Număr anunț
- DA40142109
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- M & R SRL (CUI 4190102)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425 RON
- Valoare atribuită
- 1.425 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 13:36
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.425 RON
din 1.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro