Ofertă acceptată Cumpărare directă

143

Număr anunț
DA40147560
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,11 RON
Valoare atribuită
587,11 RON
Data publicării
06.04.2026 12:27
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,11 RON

din 587,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.