Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 120 L 120L ALBI-NEGRI -ALBASTRI-GALBENI-VERZI

Număr anunț
DA40146710
Autoritate contractantă
S.C. CLP ECOSERV S.R.L. (CUI RO29167911)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534 RON
Valoare atribuită
534 RON
Data publicării
06.04.2026 11:36
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534 RON

din 534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.