Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOLIPREL 5MG/1,25MG * 30CPR (pt sediul din GALATI)
- Număr anunț
- DA40148540
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,05 RON
- Valoare atribuită
- 117,05 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 13:32
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,05 RON
din 117,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro