Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 70% SPIRT MEDICINAL 70%Aviz MS Nr.5647BIO/01-02/12.30 UNITATI SANITARE ✅

Număr anunț
DA40146288
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,60 RON
Valoare atribuită
537,60 RON
Data publicării
06.04.2026 11:09
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,60 RON

din 537,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.