Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport suporti mop mopuri plat plate profesional cu buzunare si urechi 40 cm compatibil sistem B4 r
- Număr anunț
- DA40145282
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,80 RON
- Valoare atribuită
- 406,80 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 10:15
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,80 RON
din 406,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro