Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta la anuntul de publicitate nr. ADV1522787

Număr anunț
DA40141429
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
39221130-7 · Recipiente pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.889 RON
Valoare atribuită
2.889 RON
Data publicării
03.04.2026 12:51
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.889 RON

din 2.889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.